Jsme ryze česká móda a pod značkou ELON® představujeme na trhu výjimečnou dámskou módu, která od návrhu poPohled na průběh tvorby našich návrhů samotnou realizaci vzniká v České republice.

ELON® letos slaví dvacet let od svého vzniku a tak vás nechá trošku nahlédnout pod pokličku své tvorby. Návrhářka Eva Kompitová této mimořádně úspěšné oděvní firmy, která se specializuje na dámskou módu, pro vás doposud přinesla neuvěřitelných čtyřicet ucelených kolekcí. Rukopis její inspirativní hry s materiály a vzory je naprosto jedinečný a originální detaily plné ženskosti způsobují, že od jejích kolekcí už dlouhá léta nelze odtrhnout oči.

Podívejme se nyní zblízka, jak vůbec tvůrčí proces vypadá a jak se vlastně váš oblíbený kousek z ELONU® rodí. Módní trendy se netýkají jen barev a střihů, ale také látek. Druhy materiálů podléhají módnímu diktátu a jsou to právě ony, které ovlivňují naše rozhodování o tom, co si oblékneme. Nová kolekce se rodí s téměř ročním předstihem a prioritou je vybrat správné materiály a jejich vhodné barevné kombinace. Výborný střih na špatné látce totiž nikdy nebude vypadat dobře a ani se nebude dobře nosit. Tým Evy Kompitové vybírá látky nejprve z ohromného množství vzorníků, přičemž klade požadavky nejen na módnost, ale hlavně na kvalitu zpracování. Materiály si pak nechává výlučně pro své modely na objednávku vzorovat a zpracovávat v Mekkách módy, jako je Itálie či Francie.